Samsung S5 Ulaşılamama Sorunu.

Özcan Ö. |

Değerli Samsung personeli;23 mayıs Turkcell kontrat ile aldığım Samsung S5 marka cihazım 1 hafta sonra bozuldu.Servise gönderdim yenisi geldi.24 haziranda yenisi geldi.(servis bölgemde olmadığı için en az 4 gün git gel süresi var)daha sonra gelen telfon 24 haziranda tekrar bozuldu.anakart değişti geri gönderildi.Gelen cihaz tekrar bozuldu şarj olmuyordu ücret iadesi yada yeni bir cihaz istedim 1 aylık sürede imiş değişim telefon yine geri gönderildi.Şimdi cihaz tekrar bozuldu.Açık olduğu halde kimse bana ulaşamıyor.son güncellemeler yüklü.Şarj olurken oyun oynarken aşırı ısınıyor.Sizden ricam ya cihaz değişsin yada ücret iadesi yapılsın.Resimler ekte ciddi inceleme ile takibini bekliyorum.

Etiketler :

Sinyal Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  11:28

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Özcan Ö.
  21 Ağustos
  15:48

  3 gun gecmis hala ne arayan var ne soran 0 bile fazla bu hizmete

 • Özcan Ö.
  21 Ağustos
  15:47

  O kadar ilgililer ne arayan var ne soran..sonuc hakem heyeti olacak..telefon servisten gelince..samsung musteri kaybetmek istiyor sanirim

 • 19 Ağustos
  00:38

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi