Samsung S5 Telefonum Arızası Giderilemedi, Yenisini İstiyorum.

Sefer A. |

Samsung S5 telefonumu yeni aldıktan 23 gün sonra arızalanması üzerine 3 kez aynı sorunla servise vermeme rağmen sorun yok diye ısrarla iade ediyorlar. Arızasını da her seferinde anlatmama ve yazmama rağmen standart testlerini yapıp gönderiyorlar. Samsung adını taşıyan bir cihaz almayacağım gibi etrafımdakilerin de almaması için başıma gelenleri anlatacağım. Telefonumu yenisi ile değiştirilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sefer A.
  08 Ağustos
  15:06

  SAMSUNG yetkilileri, yeni aldığım cihazım hala arızalı ve siz ısrarla tespit edemediniz ve 3 defadır arıza yok diye iade ettiniz. Dana 20 günlük telefonu arızalı diye neden size göndereyim. Telefonumun ya ekranı ya da göz sensörü bozuk ama siz bu kadarını bile tespit edemediniz. Yazıklar olsun size.

 • 06 Ağustos
  00:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi.