Samsung S5 Suya Dayanıklı Denildi Ama Garanti Kapsamına Alınmıyor!

Gamze Ö. |

Temmuz ayında Samsung S5 cep telefonu aldım. Bu telefonu tercih etmemdeki en önemli sebep suya ve toza karşı dayanıklı olmasıydı. Telefonu aldıktan sonra 34. günde telefonun üzerine çocuğum yanlışlıkla su döktü. Şarj girişi arka kapak tamamen kapalıydı fakat telefonda konuşma esnasında karsı tarafa ses gitmemeye ve geri tuşunda takılma meydana geldi. Dokunmatik veya ekranında hiçbir sıkıntı olmadı ve benim bu 34 günlük 'Suya Dayanıklı ' telefonum kullanıcı hatası denilerek benden 1200 küsür lira tamir ücreti talep ediliyor? Bu nasıl bir şirkettir ki 34 günlük ürününün arkasında durmuyor anlamış değilim. Bu ürünün kesinlikle değişimini talep ediyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  10:51

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Eylül
  00:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi.