Samsung S5 Mini Kamera Sorunu!

Feray A. |

29.9.14'de Balıkesir Mehmet Akın Samsung Plazadan, istediğim model olan S3 Neo'dan vazgeçerek personelin daha iyi olduğunu iddia ettiği S5 mini'yi aldım. Bir müddet sonra çekilen fotoğrafların kalitesinde sorunlar başladı. Kamerası güneş ışığında iyi çekerken evimde parlak ışıkta bulanık ve odağı bozuk fotoğraf çekmeye başladı.

Daha önce S3 modelini kullanıyordum ve böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Önce, aldığım bayiye daha sonra teknik servise gittiğimde sorunuma çözüm bulunamadı. Servisteki bey kısaca bana kamerayı kullanamadığımı söyledi. Servise arıza kaydı verirsem büyük ihtimalle işlem yapılmayacağını söyledi. İade yada değişim hakkım geri çevrildi. Hakkımı kullanmak istiyorum.

Etiketler :

Kamera Yetkili Servis Personel Ürün Değişim Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Feray A.
  20 Ekim
  15:02

  Tipik bir sikayet numarasi verildi ve olay kapatildi.

 • 17 Ekim
  17:10

  2751803 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Ekim
  15:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi