Samsung S5 Donuyor.

Meltem Ö. |

2 hafta önce Samsung S5 aldım ama tam bir sinir bozukluğu yaşıyorum. Güya hızlı bir şekilde fotoğraf edecek cihaz ama eski Samsung Ace 2' den hiçbir farkı yok. Daha da önemlisi telefon sık sık donuyor. Kapan tuşuna bastığım da fonksiyonu algılamıyor. Kendi kendine o sayfalar dönüp dönüp duruyor. Az da değil parası. Böyle bir şikayetin yepyeni bir telefonda başıma geleceğine asla inanmazdım.

Etiketler :

İşletim Sistemi Kamera Klavye - Tuşlar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meltem Ö.
  12 Mayıs
  21:52

  donma problemim hala devam ediyor.. fabrika ayarlarına dönün diyerek bi çözüm üretilemez zaten

 • Meltem Ö.
  12 Mayıs
  21:51

  bana telefonumun fabrika ayarlarına döndürülmesi gibi standart bi çözüm önerdiler ve ben de yaptım ama yine donuyor yine donuyor

 • 07 Mayıs
  09:28

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Mayıs
  16:24

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi