Samsung S5 Aşırı Isınıyor.

Gülşah K. |

25 Haziran'da Turkcell bayiisinden Samsung S5 aldım, ancak aldığım ilk andan itibaren o kadar ısınıyordu ki telefonla görüşme yapmak için yüzüme telefonu yaklaştıramıyordum. 2 gün sonra 27 Haziran'da aldığım bayiiye gittim biraz daha kullanın dediler.

3 gün daha dayandım ama sesimde karşı tarafa gitmediği için daha fazla idare edemedim. Sanki 100 liraya ikinci el renksiz ekran telefon mu aldım idare edeceğim? 2000 lirayı geçik ödeme yaptım ama maalesef telefon şu anda serviste. Servis notuna da yazdım asla ve asla 5 günlük telefona tamirat parça değişimi istemiyorum. Ya yeni bozuk olmayan bir tane versinler, yada paramı iade etsinler.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Isınma Ürün Değişim Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Temmuz
  14:11

  2539623 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Temmuz
  00:39

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi