Samsung S4'ün Sensör Arızası!

Hüseyin Erdi B. |

Ağustos 2013' de Samsung S4 aldım. 1 ay sonra sensör arızası nedeniyle garantiye gönderdim telefonu. 2 hafta sonra telefonum geldi. 15-20 gün kullandım cihazı, aynı arıza meydana geldi. Tekrar gönderdim telefonu aynı arızadan. 15- 20 gün sonra aydı arıza yine meydana geldi. 3 göndermeme değişim istedim telefona. Telefonu tekrar bana gönderdiler. Gelen telefonda ses tuşu bozuk bir şekilde geldi.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  12:47

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Aralık
  03:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • Hüseyin Erdi B.
  14 Aralık
  17:45

  Telfondan Ve Fırmadan Memnun Degılım Okadar Para Verıp Telefon Alıyoruz Dustugumuz Duruma BAkın. Telfonu Benden Cok Servı Kullandı. En Kısa Surede Cozum Bulunmasını Rıca Edıyorum.