14 Aralık 2013

Samsung S4'ün Sensör Arızası!

Ağustos 2013' de Samsung S4 aldım. 1 ay sonra sensör arızası nedeniyle garantiye gönderdim telefonu. 2 hafta sonra telefonum geldi. 15-20 gün kullandım cihazı, aynı arıza meydana geldi. Tekrar gönderdim telefonu aynı arızadan. 15- 20 gün sonra aydı arıza yine meydana geldi. 3 göndermeme değişim istedim telefona. Telefonu tekrar bana gönderdiler. Gelen telefonda ses tuşu bozuk bir şekilde geldi.

Hüseyin 119 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi18 Aralık 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Hüseyin 14 Aralık 2013

    Telfondan Ve Fırmadan Memnun Degılım Okadar Para Verıp Telefon Alıyoruz Dustugumuz Duruma BAkın. Telfonu Benden Cok Servı Kullandı. En Kısa Surede Cozum Bulunmasını Rıca Edıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön