Samsung S4'ün Şarjı Çabuk Bitiyor.

Edibe P. |

Samsung telefonumu sürekli günde 3 kez şarja koyuyorum. Pil göstergesi yüzde 80 iken aniden telefon kendiliğinden kapanıyor, yüzde 0 sıfır şarj diyor kendiliğinden açılıp kapanıyor. Ayrıca aramaları cevaplayamıyorum. Karşı tarafın sesi bana gelmiyor, karşı taraf arayınca cevap verdiğimde sesim gene ona gitmiyor. Telefonu kapatıp açınca düzeliyor. İade talep ediyorum, çünkü artık şarj cihazıyla, prizle komşu olmak istemiyorum. Yeter çok sıkıldım.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Batarya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Edibe P.
  11 Nisan
  19:28

  telefonumu elektroworld firmasından almıştım,teknik servise arıza için götürdüğümde ,bataryamın sistemsel bir arızadan dolayı aşır bir şekilde şişmiş olduğunu farkettim,diğer sorunlar için İstanbul a servise gönderildi,ancak elektroworld bana yedek telefon vermedi,böyle bir uygulamamız yok dedi,20 iş günü de süre denildi...samsung yetkili servisi telefonu biz tamir etmiyoruz,aldığınız yere götürün dedi..bakalım şuan serviste arıza çözülemezse iade talep ediyorum..5 aylık bir cihazın bu denli nasıl harap olduğuna aklım ermiyor...eski telefonlarımı 3 yıldan aşağı kullanmadım ben..

 • 09 Nisan
  14:32

  2384258 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Edibe P.
  07 Nisan
  20:28

  ben size ulaşamadım çok yoğun.. baya bekliyor müşteri hizmetleri..aradığınızda meşguldüm,tekrar ararmısınız..

 • 07 Nisan
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi