Samsung S4'ün Pil Seviyesi Sürekli Düşüyor.

Nedim A. |

Büyük bir hevesle Samsung S4 aldım. Çektiğim resimlerim videolarım bozulmaya, pili de gün bitmeden tükenmeye başladı. Servise götürdüm. Yazılım yeniden yüklemişler, pili değiştirmişler tamam dendi. Şimdi yine aynı şekilde; internete girmiş olsam, pil seviyesinin düştüğünü takıp edebiliyorum. Telefonu aşırı derecede kullanmadığım halde, neden bu kadar zamanda düşüyor? Çevremde aynı şekilde aynı sorunu yaşayan çok tanıdığım var. S3 kullananlar var. Hiç bir şikayetleri yok. Şu an aldığıma çok pişmanım. Telefonumu fonksiyonlarına uygun olarak kullanmak istiyorum.

Etiketler :

Batarya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  12:15

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Nedim A.
  10 Şubat
  14:57

  Telefondan kaynaklanan sorunum çözümlenmedi. Çevremdekilerden edindiğim bilgiye göre, Samsung S4 lerin hepsinde sorun var. Aslında firmanın bu telefonların tümünü toplatması gerekiyor. Ancak o zaman firmaya karşı güven duymaya başlarım.

 • 06 Şubat
  22:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi