Samsung S4'ün Metal Çerçevesi Dökülüyor.

Seçkin Ç. |

Temmuz 2013'te aldığım Samsung S4 modeli telefonun 2 ay içerisinde metal çerçevesinde dökülmeler oldu. Daha sonraki aylarda ekranda donmalar, çalışan programların kendi kendine kapanması gibi olaylar yaşandı. 3 kere teknik servise götürdüm. Teknik serviste kaldığı zaman içerisinde şahsıma kullanmam için telefon verilmediği gibi 460 tl verir isem sorunuma çözüm olabileceklerini cevabını aldım. Telefonumu iade edip bu marka ile olan ilişkimi kesmek istiyorum. Değerli yetkililerin sorunumu çözmesi hususunda gereğini rica ederim.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma İşletim Sistemi Kasa-Panel Ek Yazılımlar Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mayıs
  11:03

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Mayıs
  19:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi