Samsung S4'ün Kasası Soyulur, Servis Kullanıcı Hatası Dedi.

Fatih K. |

Samsung S4 telefonun kasası çelik olduğu söylendi ama sürekli elimde olduğundan kasasının artık boyası atıyor. Bazen elime yapışıyor ama Samsung müşteri hizmetlerini aradığımda garanti kapsamına girerse yapılır, yoksa ücret istenecek dedi. Diyarbakır'daki servise yönlendirdi aradım garantiye girmiyor dedi.

Anlamadığım neresi garantiye giriyor bu telefonun? Ha garanti işimize yaramıyorsa kaçak telefon alalım boşuna yüklü miktarda para vermeyelim. Kendimi bildim bileli kullandığım tek marka Samsung, oda böyle yapacaksa artık kullanmamın bir anlamı yok. Kapağı sokuluyor sizin hatanız. Çelik kasanın kabuğu soyulur mu? Lütfen geri dönüş istiyorum.

Etiketler :

Kasa-Panel Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  16:34

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Nisan
  16:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi