13 Kasım 2013

Samsung S4'ün İç Ekranı Çatladı!

Bir ay kadar önce Samsung S4 marka telefonumun iç ekranı şarj olurken çatladı ve ekran çalışmamaya başladı. Bende telefonumu teknik servise götürdüm ve durumu anlattım. Ancak teknik servisteki arkadaşım daha telefonu bile incelemeden beni azarlar bir şekilde Ekran kırıklarını darbeyi sıvı temasını kabul etmiyoruz diye bana çıkıştı ve 530 lira para talep etti.

Bir telefonun ekranı darbe alacak düşecek dış ekran kırılmadan iç ekran kırılacak anlamıyorum doğrusu. Ben telefona 2000 tl para ödeyeceğim ve hiçbir hatam olmayan arıza da kullanıcı hatası diye 530 lira daha ödeyeceğim. Sorunumun çözülmemesi durumunda Tüketici Hakem Heyetine başvurmayı düşünüyorum.

İsmail 250 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi24 Kasım 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön