Samsung S4'ün Hoparlörü Çalışmıyor!

Gül A. |

Samsung cihazım da birden bire telefondan uyarı sesleri falan gelmediğini fark ettim. Bütün sesler(uyarı, arama, bildirim, medya) açık ama hoparlörde ses yok. Arama yapabiliyorsun, konuşabiliyorsun. Telefon çalarken bile ses yok. Daha 20. günde böyle oluyorsa düşünemiyorum artık. Bugün aldığım Turkcell bayine gideceğim. Onlarda servise yollayacaklardır muhtemelen. Ama kesinlikle değişim istiyorum.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gül A.
  03 Ekim
  14:32

  cihaz için değişim sürecinde diyorsunuz ama bir geri dönüş yok bildirim yok kaç gün içerisinde sonuçlanıyor 2 ay bekleyelim mi yani !! cihaz ilk 30 gününde. Cihazın garanti süresinden gidiyor hemde kullanamadığımız bir cihazın !! Taksitlerini de ödüyoruz üstelik. Nasıl bir hizmet anlayışınız var. illa ki tüketici haklarına mı gidelim ya da buralara mı yazalım ???

 • 28 Eylül
  11:01

  2029028 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Gül A.
  26 Eylül
  11:42

  nasıl inceliyorsunuz acaba benimle iletişime geçmeden herhangi bir işlem yapmadan ?? çok komiksiniz..

 • 24 Eylül
  22:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,