Samsung S4'ün Bitmek Bilmeyen Sorunları!

Esin D. |

İki ay kadar önce üniversite kazanan kızıma almış olduğum Galaxt S4'ten 5 gün sonra karşılıklı olarak ses gelmemeye başladı. Götürdüğüm Adaser servisi yazılım yükledi. İstanbul'daki kızıma gönderdim. İkinci hafta şarj dolu göründüğü halde kapanmaya başladı. Aynı servis bataryanın şiştiğini değiştireceklerini söylediler. Kızıma rahat etsin diye aldığım telefon başımıza dert oldu.

Şu anda konuşurken birdenbire kapanıyor. Telefon bir ayda bizden çok serviste kaldı. Tekrar servise götürmek istemiyorum. Birkaç kez aradığım 444'lu müşteri hizmetleri tekrar servise yönlendiriyor. Servis tekrar yazılım yükleneceğini söylüyor ancak ilk haftalarda bu kadar problem çıkaran telefonun değiştirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esin D.
  01 Aralık
  23:46

  Firma cihazın durumu hakkında bilgi verilmiştir ve sorun yaşanması halinde ... diye açıklama yapmış.Sorunla ilgili çağrı merkezinin yaptığı tek şey bana olanları anlatması ki bunları ben zaten biliyorum.Telefon şu anda kullanılamaz durumda ve ben tekrar servise bırakacağım.Yapılan tek şey yazılım yükleyip baştan savmak.Servise bıraktığımda kullanmak için eşdeğerde bir telefon istiyorum.

 • 24 Kasım
  16:44

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • Esin D.
  20 Kasım
  20:03

  Firmadan herhangi bir yetkili konuyla ilgili bizimle irtibata geçmedi

 • Esin D.
  17 Kasım
  00:56

  Telefonla ilgili şikayetlerimiz artarak devam ediyor.Bugün kızımla konuşurken ses kesildi (bu arada telefon açık görünüyor ve mesaj atabiliyor).15 dakika boyunca birbirimize ulaşmaya çalıştık.Batarya yerinden çıkartılıp konulunca ara ara kesilmelerle devam etti.Ben çocuğum uzakta iken böyle tedirginlikler yaşamak istemiyorum.Bize tüketici hakları hakem heyeti yolu gözüküyor.

 • 16 Kasım
  22:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.