Samsung S4'ün Bataryası Şişiyor.

Kerime S. |

2013 eylül ayında Vatan'dan aldığım Samsung S4 telefon ocak ayında şarj ederken pil şişmesi ve cihazın ikiye ayrılması sonucu servise gitti. Servis bu cihazların bu seri üretiminde bu sorunun olduğunu belirtti. Sonrasında kullanım sırasında aşırı ısınma ve sebepsiz kapanma nedeniyle 2.kez servise gitti.

Çevremde bu cihazı kullananların hepsi cihazla ilgili aynı sorunu yaşıyor. Ben bu cihazın iadesini talep ettim. Evimde her şeyim Samsung marka. Bu sefer hayal kırıklığı yaşadık. Pil şişmesi-ısınması patlaması hayatı tehlikeyle teşkil ettiği için bu cihazın iadesini talep ediyorum. Yine Samsung başka model tel almaya razıyım, aksi takdirde tüketici haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Isınma Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  16:07

  2509116 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Haziran
  00:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi