Samsung S4'ün Bataryası Şişiyor!

Ecem K. |

Aldığım Samsung S4 model telefon 3. ayında açılıp kapanmaya, şarjını sıfırlamaya başladı. Telefonu ev telefonu gibi kullanma niyetinde olmadığım için servise verdim. Ancak firmaya olan ve telefonuma olan güvenim yerle bir. Çünkü bu sorunu yaşayan bir kaç arkadaşım servisten gelen telefonun 1-2 ay daha idare ettiğini ancak bataryasının tekrar şiştiğini söylediler.

Haberlerde telefonu patlayan insanlar görmek istemiyorlarsa, çabuk bir çözüm gelmeli bu işe. Ayrıca 3 aylık telefonumu servise veriyorum ve bana 20 25 güne gelecek deniyor. Hata benden kaynaklı değil ama ben parasını vererek aldığım hizmetten 20- 25 gün men ediliyorum. Kendinizi düzeltmeniz dileğiyle.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  17:01

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Aralık
  00:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi