09 Eylül 2013

Samsung S4'ün Bataryası Sallanıyor!

1 aydır kullandığım 2 yıl Samsung TR garantili S4 'ümün bataryası takır takır sallanıyor. Aldığımdan beri normaldir dedim, ama çevremde gördüğüm tüm S4'lerde hiç bir sıkıntı yok.
Ayrıca kapak tam kapalı olduğu halde çatır çatır sesler geliyor, cihazın üretiminde sıkıntı var.

İyice canım sıkıldı , tüketici haklarına gerekirse mahkemeye gideceğim. Çünkü arkadaşlarım bu yollarla sorunlarını giderdi ve servisiniz hiç ilgilenmiyor. O kadar para sayıyoruz, ama hevesimiz kursağımızda kalıyor. Samsung firması da inşallah büyüklüğünü gösterir mağduriyetimi giderir.

Zafer 104 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi16 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön