Samsung S4'ün Bataryası.

İlker Ö. |

1 senede 2 defa bataryaya 70 lira para veriyorum. Samsung'un uluslararası yaptığı 'şikayeti bulunanın bataryasını ücretsiz değiştireceğiz' açıklamasına uzaktan yakından alakadar olmayan Samsung TR müşteri destekteki kıza da saygılarımı sunuyorum. Samsung TR Dünya'daki tüm Samsung'lardan bağımsız mı oluyor tam anlamadım bunu bana biri açıklayabilir mi?

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Haziran
  16:00

  2508912 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Haziran
  00:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi