Samsung S4'te Şebeke Sorunu Ve Ölü Pixel Var.

Sefa K. |

Galaxy S4 telefonumu 12.09.2013 tarihinde aldım. 25.10.13 tarihinde durup dururken telefonun ekranında bir ölü pixel çizgisi oluştu. Garantiye göndermek için müsait olmayı bekliyordum. 10 gün önce telefonumu android 4.3'e yükselttim ve güncellemeden sonra şebeke sorunu çıktı. Başkasını arayamıyordum, bana ulaşamıyorlardı. Bu sorundan sonra iki şikayet üzerine servise gönderdim. Servis iki hatayı da kabul etmedi , darbe almış dedi ki ölü pixel şikayetine kadar telefonum en ufak düşme bile yaşamamıştı durup dururken olmuştu. Daha sonra ise ciddi anlamda darbe almamıştı. Güncellemeden sonra bu şebeke sorunu bir çok kişide var ve Samsung ilgisi sıfır. İlgisizlik devam ederse her türlü haklarımı kullanacağım.

Etiketler :

Sinyal Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  12:25

  Sayın ilgili,
  Kullanıcımız adına yetkili birimler ile irtibata geçilmiştir. Kullanıcımızın cihazı garanti haricidir. Ürünün, kullanım kılavuzuna aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar, garanti kapsamı dışındadır. (Garanti kapsam dışı kalan cihazlar için ücretli bakım onarım desteği verilmektedir) Garanti harici durumlar, standart olarak tüm üreticilerde aynı şekilde uygulanmaktadır.

  Samsung Electronics olarak, sadece yetkili teknik servislerimizin vermiş olduğu raporlar doğrultusunda bilgi verebilmekteyiz. Yetkili teknik servislerimiz, cihazınızda garanti harici bir durum ile karşılaştı ise, farklı bir işlem tarafımızdan yapılamamaktadır.İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Sefa K.
  07 Şubat
  13:24

  Ve bir de ölü pixelin nedeni darbe değil telefonu yeni almışım o kadar para vermişim gözüm gibi bakıyorum kılıflarla falan koruyorum hiç darbe bile almamıştı kendi kendine oluştu ölü pixel sorunu.

 • Sefa K.
  07 Şubat
  13:22

  Ulaşacaksınız servise gönderin diyeceksiniz servis darbe almış diyecek geri gönderecek.Telefon en son 1 ay önce her telefonun başına gelebilecek 5 10 cm den ayakkabımı bağlarken düşmüştür bu hata son 1 2 haftadır veriyor.Darbeden olsa darbe zamanı verirdi ama güncellemeden sonra oluştu bu hata.Suçlu yine biz çıkarıyorsunuz.Ciddi anlamda samsung tarafından geri adım atılmazsa yetkili mercilere tüketici haklarına başvurumu yapacam ve 700.000 kişilik teknoloji sayfamda samsungun yaşattığı bu maduriyeti anlatacam ben madur oldum onlar hiç bulaşmasın samsunga.Teşekkürler!!

 • 06 Şubat
  22:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi