Samsung S4'e Reset Atma Sorunu!

Halil U. |

1 sene önce Samsung S4 telefon aldım 2 ay önce telefonum durmadan reset atmaya başladı servise gönderdim, güç düğmesi ile bataryayı değiştirdiler 1 hafta düzgün çalıştı fakat sonrasında yine reset atmaya başladı, tekrar servise gönderdim fakat bana ekran hasarlı olduğu için arıza durumunda ücretli yapılacaktır, test edilmiştir herhangi bir sorun görülmemiştir diye geri gönderdiler.

Ben bu telefonu ilk aldığımda sadece kasasında hasar oluştu 1 sene boyunca hasardan bir şey olmadı şimdi mi oluyor ve ayrıca ilk gönderdiğimde bana böle bir şey dememişlerdi ikinci gönderdiğimde böyle bir durumla karşılaştım.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  11:58

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Mart
  13:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr