Samsung S4 Zoom'un Kamerası Süpürge Gibi Toz Çekiyor.

Hasan Emre E. |

Evimdeki herşey Samsung ve ailemin telefonları bile tam bir Samsung kullanıcı olarak ; 1 - 2 ay önce çok severek ve ilgilenerek aldığım Samsung s4 zoom ' kamerasına inanılmaz şekilde toz kaçıyor. Servise götürdüğümde böyle bir şikayet almadıklarını belirttiler fakat ; http://reviews.tr.samsung.com/7463-tr_tr/SM-C1010ZKATUR/samsung-galaxy-s4-zoom-reviews/reviews.htm (Samsungsever Adlı) kullanıcının Samsung resmi sitesine attıkları mesajdan dahi haberleri yok. Ben telefonu servise götürdüğümde tutup kamerayı söküp temizleyecekler mi yoksa buna bir çözüm mü bulacaklar bilemiyorum. Telefonu daha yeni almışken açtırmak ne kadar mantıklı tartışılır.

Etiketler :

Kamera Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Emre E.
  11 Mart
  00:26

  S4 zoom kullanıcısı olarak cihazımi lense toz kacmasi nedeni ile servise yolladim lens degisti fakat yeni versiyon(4.3) yuklendikden sonra lensi kendiliğinden acilip kapaniyor. WİFİ UZUN SÜRE BAĞLI KALDIĞINDADA YAPIYOR!!! http://www.youtube.com/watch?v=mEAk0jbYqTA Buda 2 video buyrun izleyin.Samsung markasından cok memnun olmama rağmen böyle bir olayı bu marka'ya nasıl yakıştırıyorlar bilemiyorum. bu versiyonu yetkili servislede görüştüm. bir önceki versiyonu yükleyemeceklerini söylediler. Bakalım kendileri cihazı servise aldıklarında bir önceki versiyonumu yükleyecekler yoksa farklı bir çözümmü bulacaklar.Teşekkürler

  http://www.youtube.com/watch?v=mEAk0jbYqTA

  http://www.youtube.com/watch?v=eKu0pBZjUFQ

 • 29 Ocak
  18:15

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Ocak
  08:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi