Samsung S4 Zoom Telefonumun Lensinden Ses Geliyor!

Süleyman O. |

Sizin için kullanıcının sıkıntılarının önemi olmamakla teknik ekibinizin arkasında duruyorsunuz fakat benim için kullanımımı engelleyen bir sıkıntıyı teknik ekibiniz sıkıntı olarak görmüyor. Bu sorun değil. Özel üretim dediğiniz bir telefon elimde bulunmakta ve MTA Elekronik teknik ekibinizle konuştuğumda bu ses (lensin içinden gelen mekanik sesler) normal tüm S4 zoom'larda var diyorlar ve bu sıkıntı değil diyorlar.

Ben veya başka bir tüketici bu sesten dolayı sıkıntı yaşıyor kullanımını engelliyor fakat bu sorun sizin için normal. Bunun için bir adet daha S4 zoom marka telefon aldım ve bunda öyle bir ses yok hani tüm S4 Zoom'larda vardı bu ses. Buda demek oluyor ki bu telefonun sıkıntısı var.

Etiketler :

Kamera Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  12:50

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Süleyman O.
  21 Ocak
  00:12

  Her şikayete verdiğiniz sıtandart cevap için teşekkürler.

 • 20 Ocak
  22:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi