Samsung S4 Telefonumun Ekranı Çizildi!

Salih T. |

7 ay önce Samsung Galaksy S4 cep telefonu aldım. Üzerine koruyucu kılıf çektiler 20 TL. Yetmedi orijinal kılıf aldım 80 TL. Buna rağmen telefonun üzerinde son 1 aydır çizik oluştu ve çizik artıyor. Servisler bile ilgilenmiyor. İçindeki bilgileri yedeklemeniz lazım kullanıcı hatası olabilir falan diyorlar. Neyin kullanıcı hatası zaten çok soğudum telefondan.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  16:05

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Aralık
  23:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi