Samsung S4 Telefonumun Arızası ve Servis Hizmet Kusuru.

Aziz K. |

Ben 1488 TL taksitle bir Samsung S4 zoom aldım. Bayiden 15 gün sonra elimde düştü bayi servise gönderelim dedi gönderdi 11 aydan sonra 460 TL fiyat verdiler. Her şeyi sıfır ayarında olacak gönderdim 14 ay sonra geldi ama kamerası çalışmıyor. Bayi dedi bir daha gönderelim 400 TL ayrı bir ücret verdiler bundan ne anlarsınız arkadaşlar yanıltılmaktan başka bir şey var mı bayi dedi git tüketici haklar mahkemesine başvurdum bakalım adalet yerini bulacak mı beklemedeyiz ders olsun bana eğer bende bir daha Samsung olarak herhangi bir şey alırsam.

Etiketler :

Kamera Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  10:40

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 15 Aralık
  17:01

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr