05 Şubat 2014

Samsung S4 Telefonum Güncellemeden Sonra Rehber Durduruldu Hatası Veriyor

Vatan Bilgisayar Bostancı mağazasından 1 hafta önce S4 8 GB aldım ve çok pişmanım. En son 4.3 güncellemesinden sonra telefon hem çok ısınıyor, hem de rehberime giremeyip telefon numarası çeviremiyorum. Çünkü girmeye çalıştığım anda rehber durduruldu hatası veriyor. Böyle büyük bir problemi çözmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Oğuzhan 3.845 Okunma

Cevaplar

 • Oğuzhan09 Şubat 2014

  müşteri hizmetlerinden bana sorun ile ilgili ulaşan arkadaşın sadece bir çözüm yöntemi söylediğini ve ondan emin olmadığının farkına vardım. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşların telefonlar, yazılımlar ve sorunlar hakkında daha bilgilendirilmesinin Samsung şirketi adına daha iyi olacağının kanısındayım. Çünkü müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarının verdiği tavsiye hiçbir işe yaramadı.

 • Samsung Telefon Temsilcisi08 Şubat 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

 • Samsung Telefon Temsilcisi05 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön