Samsung S4 Telefonum Gelmedi.

Uğur Y. |

05.05.2014 tarihinde siparişini verdiğim Samsung Galaxy S4 8 gün olmasına rağmen hala gelmedi. 3 gün içerisinde kargoya verileceği bildiriliyor. Ben sanayitipimakineler.com'un sahibiyim sanayitipi mutfak ürünlerinde satış yapmaktayız ama hiçbir müşteriyi bukadar bekletmedik. Ödemesini aldığımız ürünü ne hakkınız var bu kadar bekletiyorsunuz.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  17:46

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 13 Mayıs
  21:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.