Samsung S4 Telefonum Garantiden Yapılmadı.

Sinan Ç. |

Samsung S4 cihazımda ekranın sol üst köşesinde ekran altındaki beyaz yerin kabardığı, toz aldığı ve kulaklığımın çalışmadığı şikayeti ile servise götürdüm telefonum 5 gün sonra geldi. Yeni kulaklık verdiler ama ekran için bana kullanıcı hatası olduğunun garanti yapılamayacağını söylediler neden olarak telefonumun alt kasa kısmında çizik olduğunu bundan dolayı garanti yapılamaz dediler. Telefonun altındaki çiziğin ekranın üst köşesinden ne alakası olduğunu söyledim yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Servis cihaz onarım kağıdında bile ekran sorunumla ilgili hiçbir açıklama yazılmamış ve bana da gerekli açıklama yapılmamıştır. Servis hizmetinden hiç memnun değilim.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ocak
  16:49

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 14 Ocak
  11:28

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr