Samsung S4 Telefonum Aldığım Günden Beri Görüşme Esnasında Hat Kesiliyor

Derya A. |

Samsung S4 telefon aldım aldığım günden beri konuşma esnasında hat kesiliyor ve telefon karşı tarafın suratına kapanıyor. İki defa servise yolladım güncelleme yükleyip geri yolladılar ve sorunum hala devam ediyor. Ayrıca aldıktan 2-3 ay sonra batarya şişti serviste tamir ettikleri tek şey o oldu. Hala aynı sorunum devam ediyor hat kesiliyor.

Artık telefonumun yenisiyle değiştirilmesini talep ediyorum çünkü çok soğudum telefondan hiçbir şekilde memnun kalamadım ve kimse çağrı merkezinde doğru düzgün ilgilenmiyor. Kimsenin sorununa çözüm bulmuyor fakat diğer markalarda bırakın telefonu servisten sağlam gelmesini beklemeyi en ufak bir şikayette telefonunuzun yenisi gönderiliyor.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme Sinyal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  15:42

  2315711 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Şubat
  23:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi