Samsung S4 Sürekli Kendini Resetliyor!

Murat G. |

26/06/2013 tarihinde almış olduğum Samsung Galaxy S4 akıllı telefon ara ara kendini resetliyordu çok fazla önemsemedim. Kullanmama engel olan bir durum yoktu, fakat 19/11/2013 tarihinde kendini sürekli resetlemeye başladı, aktif kullanılabilir konumda değildi. Teknik servise müracaat ettim 2 gün içerisinde yazılım güncellemesi yapıp geri verdiler.

04/12/2013 tarihinde tekrar kendini resetlemeye başladı. Teknik servise 1 ay için de 2. kez muhatap olmak zorunda kaldım. Telefonsuz kaldım ve teknik servis kesinlikle sorumluluk kabul etmemecesine bir tavır sergiliyor. Resmi kurumlar aracılığı hakkımı aramak zorun da kalacağım.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  17:33

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Aralık
  22:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,