Samsung S4 Sürekli Donuyor!

Yagiz K. |

Galaxy S4' e 2256 tl para say. Telefon donma ve donanım sorunu yüzünden 3 kez aynı sorundan servise gitsin. Samsung servisi uğraşmayıp git mahkemeye ver dedi. Telefonun aynı arızalar 3 defa gittiği service 3. kez girişinin service iptal edilmesi yok sayılması (gören sabırlı futbol maçı bu ofsayt ve bu gelirsiniz gol değil)

Ümraniye'de Danıştek servisi olmak üzere Samsung Tüketici mahkemesine vereceğim. Bununla yetinmeyip önceden ihtardan çekeceğim. Gerekirse mağduriyet için manevi tazminat davası açacağım. Samsung çok değer kaybetti.

Etiketler :

İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yagiz K.
  29 Kasım
  16:15

  Samsung'un bence Danistek firmasindan yetkiyi almasi lazim.ben zaten samsung ile gorusmemden hic memnun kalmadim o ayri.Telefonu servise birakacagim ve daha geri almayacagim.hafta ici tuketici mahkemesine gidiyorum.

 • 29 Kasım
  14:56

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Kasım
  22:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi