Samsung S4 Şebeke Sorunu!

Can V. |

Samsung Galaxy S4 cep telefonu satın aldım. Telefonun şebeke sorunu nedeniyle, Samsung yetkili servisine gönderdim. İnternetten araştırdığım kadarıyla, telefonun bu hatası sebebiyle yüzlerce kişi mağdur olmuş. Servis tarafından hatanın düzeltilip geri gönderileceğini umuyordum ama telefon nasıl servise gönderdiysem o şekilde geri gönderilmiş.

Bu hata sebebiyle telefonlarını servise gönderenler de hiçbir şey yapılmadan telefonu iade aldıklarını çeşitli forumlarda dile getirmişler. Anlamadığım şey; Samsung Türkiye ve yetkili servisleri bunu hiç mi dikkate almıyor ve herhangi bir geliştirme yapmıyorlar? Şebekesi zayıf olan bir telefonu, nasıl kullanmamızı bekliyorlar? Tamir etmiyorlar?

Etiketler :

Sinyal Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  16:26

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Kasım
  22:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi