Samsung S4 Mini'nin Şebeke Problemi.

Ahmet Selim E. |

3 ay önce Bimeks'ten Samsung S4 Mini aldım. Aynı zamanda Avea hat alarak telefon kullanmaya başladım. Ancak telefon asansöre binip odama geldiğimde veya metrodan caddeye çıktığımda kendiliğinden çekmesi gerekirken telefon şebeke yokmuş gibi görünüyordu. Garantiye verdim. Hiç bir şeyi yok denilip genel bakımı yapılıp verildi. (Makbuz mevcut) Ancak problem halen devam ediyor. İnternette bu şikayetten muzdarip olan bir hayli müşteri var. Ancak Samsung bu arızayı gideremezken bize de herhangi bir alternatif sunmuyor. Arızalı telefona 1000 TL verip, arızalı kullan diyor.

Etiketler :

Sinyal Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Selim E.
  07 Nisan
  14:19

  sıkıntı samsung S4 miniden kaynaklı değil Avea'dan veya operatörünüzün 3g ayarlarınızı yapamamasından. Ben aveada problem yasıyordum. Vodefon a gectim ilk günler yine problem devam etti. Ancak vodofon müşteri hizmetleriyle görüşüp 3g ayarları yapılıp tlf. kapatılıp hattı çıkarıp takınca problem ortadan kaltı. 3 aylık işkencede sona erdi.

 • Ahmet Selim E.
  07 Nisan
  14:15

  1 defa aradınız onda da müsait değildim ve şimdi öğrendim o numaranın samsung a ait olduğunu

 • 03 Nisan
  15:19

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Nisan
  00:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi