Samsung S4 Mini'nin 3. Kez Hoparlör Patladı.

Emrah K. |

Samsung S4 Mini telefonumda 3.kez hoparlör patladı. Telefonu alalı 8 ay falan oldu 2 ayı zaten serviste geçti neredeyse. Teknik servis işi yapıyorum. Telefonda cızırtı olduğu için sessizde titreşimde kullanmak zorunda kalıyorum. Bu durum yüzünden müşterilerimin birçoğu bana ulaşamadığından işleri başka firmaya verdi. Artık telefondan dolayı müşteri kaçırmaktan iş yapamıyorum.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Nisan
  16:40

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 31 Mart
  00:10

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi