Samsung S4 Mini'de Şebeke Sorunu Var.

Kureyş D. |

Telefonu 10 gün oldu alalı telefonum 3 gün çok güzeldi,i sonradan şebeke sorunu çıktı. Şebeke modu otomatik yaptığımda telefonum şebekesi hiç çekmiyor ama modu gsm yaptığımda çekiyor . Bu şekilde internette sıkıntı oluyor. Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun. Samsung yetkililerden yardım bekliyorum. Bundan öncede Wonder aldım ondanda bir türlü memnun olamadım, şimdide S4 Mini aldım oda şebeke sorunu çıktı. Yani şu Samsung'ta bir türlü memnun kalamadım.

Etiketler :

Sinyal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  13:14

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Kureyş D.
  17 Mart
  20:52

  daha sorunuma bı cozum uretılmedı

 • 12 Mart
  00:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.