25 Ocak 2014

Samsung S4 Mini'de Isınma Sorunu Var.

Yaklaşık 3 aydır kullandığım ve yoğun kullanıma rağmen hiçbir ısınma sorunu olmayan telefonum bir kaç basit uygulama ile (internet vb.) aşırı ısınmaya başladı (44 derecelere varan bir ısınma). Samsung müşteri hattını arayarak en yakın servise (bursa nilüfer) telefonu bıraktım ve sorun çözülemedi. İkinci kez tekrar gittiğimde bu telefonlar ısınır cevabı aldım (sanki 3 aydır kullanan ben değilim).

Bu servis ile sonuca ulaşamayınca Samsung müşteri hattını tekrar aradım, bana Bursa Osmangazi servisine cihazı bırakmamı söylediler ve oraya bıraktım. Bir hafta süre geçti cihazımı parça değişti bilgisi ile geri aldım, fakat ısınma sorunu maalesef çözülmüş değil. Samsung büyük marka ama servisleri fiyasko.

Mahir 5.062 Okunma

Cevaplar

 • Mahir 29 Ocak 2014

  Samsung firması servis ve garanti anlamında benim nezdimde boş bir firmadır. Isınma sorunu ile servis hizmeti aldığım telefon yine ısınıyor. Yetkinliği tartışılır yetkililerin elinde samsung teknik servisleri.

 • Samsung Mobile Temsilcisi27 Ocak 2014

  2256695 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Mahir 27 Ocak 2014

  ''Cihazın Türkiye'deki en üst muhattabı olan Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketinden değişim yapılmasını talep ediyorum'' talebi ile turkiye.gov.tr üzerinden tüketici hakem heyetine dilekçe hazırladım. Bu hafta içinde problemin çözülmemesi durumunda imzalanarak işleme konulması için NİLÜFER TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ'ne başvurumu tamamlayacağım.

 • Samsung Mobile Temsilcisi25 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön