Samsung S4 Mini'de Isınma Sorunu Var.

Mahir İlker Ö. |

Yaklaşık 3 aydır kullandığım ve yoğun kullanıma rağmen hiçbir ısınma sorunu olmayan telefonum bir kaç basit uygulama ile (internet vb.) aşırı ısınmaya başladı (44 derecelere varan bir ısınma). Samsung müşteri hattını arayarak en yakın servise (bursa nilüfer) telefonu bıraktım ve sorun çözülemedi. İkinci kez tekrar gittiğimde bu telefonlar ısınır cevabı aldım (sanki 3 aydır kullanan ben değilim).

Bu servis ile sonuca ulaşamayınca Samsung müşteri hattını tekrar aradım, bana Bursa Osmangazi servisine cihazı bırakmamı söylediler ve oraya bıraktım. Bir hafta süre geçti cihazımı parça değişti bilgisi ile geri aldım, fakat ısınma sorunu maalesef çözülmüş değil. Samsung büyük marka ama servisleri fiyasko.

Etiketler :

Isınma Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahir İlker Ö.
  29 Ocak
  09:45

  Samsung firması servis ve garanti anlamında benim nezdimde boş bir firmadır. Isınma sorunu ile servis hizmeti aldığım telefon yine ısınıyor. Yetkinliği tartışılır yetkililerin elinde samsung teknik servisleri.

 • 27 Ocak
  11:16

  2256695
  numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Mahir İlker Ö.
  27 Ocak
  10:01

  ''Cihazın Türkiye'deki en üst muhattabı olan Samsung Electronics
  Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketinden değişim yapılmasını talep ediyorum'' talebi ile turkiye.gov.tr üzerinden tüketici hakem heyetine dilekçe hazırladım. Bu hafta içinde problemin çözülmemesi durumunda imzalanarak işleme konulması için NİLÜFER TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ'ne başvurumu tamamlayacağım.

 • 25 Ocak
  22:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi