Samsung S4 Mini Telefon Arızalı, Sorun Giderilmiyor.

Tülay D. |

Aldığım tarihten itibaren 2 ay içinde 3 kez aynı sebeple servise gönderdiğim S4 mini telefona: Samsung yetkilisinin yönlendirmeleri doğrultusunda öncelikle orijinal mikrokart taktım. Sorun devam etti. Görüşmeler esnasında sesim kesilmeye devam etti. Son çare olarak GSM operatörünü değiştirdim Ama ne yazıkki yine görüşmelerim kesiliyor. Artık lütfen ama lütfen sorunun telefonda olduğunu kabul edin ve değiştirin bu telefonu. Yeter artık, telefondan soğudum resmen.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tülay D.
  30 Haziran
  08:49

  Sayın yetkili,
  verdiğiniz bilgiler doğrultusunda telefonu samsung İncirli servis merkezine bıraktım. Detaylı inceleme talep ettim. Umarım bu seferde telefonla 1-2 arama yapıp, sorun yok diye geri vermezler. Bu 4. servise verişim. Ve kesinlikle değişim talep ediyorum. İlgilenir misiniz lütfen.

 • 17 Haziran
  18:53

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Haziran
  00:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi