Samsung S4 Mini Şebeke Sorunu.

Kureyş D. |

Samsung S4 mini cep telefonu aldığımdan beri sorun yaşıyorum 3 defa servise yolladım her seferinde sorun giderildi diyerek verdiler ama sıkıntım hala devam ediyor. Ben bu telefonumun değişmesini istiyorum birincisinde tamam deyip verdiler olmadı. İkinciye götürdüm ana kart değiştirdik dediler ama yine sıkıntı devam etti yanında bu seferde hoparlörü bozuldu yine götürdüm hem şebekeden dolayı hem de hoparlörden dolayı üçüncüsünde hoparlör değişmiş tamam da ama şebeke hala sıkıntısı devam ediyor ben bu telefondan bişey anlamadım lütfen benim bu sıkıntımı giderin yoksa tüketici haklarına gideceğim. İlgili kişilerin en kısa zamanda ilgilenmesini bekliyorum.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Sinyal Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ağustos
  10:23

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Ağustos
  16:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi