Samsung S4 Mini 4 Kere Servise Gitti!

Cemil T. |

Cihazı tam 4 kere servise gönderdim ve son 2 gönderişimde servisteki arkadaşlara arızasını bizzat ben gösterdim ancak bana her defasında belirtilen arıza görülemedi diye geri verdiler hatta ve hatta işlem yapmadılar. İtiraz edince de yaparsa yine getir demeleri oldu ve cihaz yine aynı arızayı yaptı bende videoya çektim ve tüketici haklarına başvurdum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemil T.
  25 Ekim
  11:37

  Halen daha bekliyorum acaba nasıl yardım ediceksiniz? hala bana servise bırakın diyosunuz bulamadığınız arızanın videosunu çekip size gönderdim onun üstündenmi çalışacaksınız napıcaksınız hala serviste ?

 • Cemil T.
  25 Ekim
  11:35

  şaka gibi halen daha servise gönderin demek ne anlama geliyor? zaten ben size 4 kere gönderdim ve bulamadığınız arızanın video sunu çekip size gönderdim daha neyi görmek istiyorsunuz ?

 • 18 Ekim
  15:47

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Ekim
  20:23

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi