Samsung S4 Lens İçerisine Toz Alıyor!

Hamdi Serdar A. |

Yaklaşık bir buçuk yıl önce almış olduğum Samsung Galaxy S4 mini lens içerisine toz aldı ve servise götürdüm. Yapabilecekleri herhangi bir şey olmadığını sadece müşteri memnuniyeti için temizleyebileceklerini söylediler ve temizlenmiş vaziyette aldım fakat şu an durum yine aynı, içerisi toz içerisinde. Yine götürmeyi düşünüyorum fakat garantisinin bitmesine az kaldı. Garanti bittikten sonra ne olacak? Sizden ricam acil sorunumun çözülmesi yönündedir. Ayrıca telefondan karşıya bazen ses gitmiyor ve arama sonrası ekran donup kalıyor. Bu problemlerle ilgili de yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Kamera

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  15:39

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Hamdi Serdar A.
  14 Şubat
  12:24

  Hala bekliyorum fakat şuana kadar firmadan kimse irtibata geçmedi.

 • 10 Şubat
  10:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr