Samsung S4 Kusurlu!

İsmail B. |

Yaklaşık 2 hafta önce aldığım Samsung Galaxy s4 telefonum aniden kapanmaya ve 10 saniyede bir kendini resetlemeye başladı. Beşiktaş Ekmen Servise götürdüğümde 15- 20 gün gibi bir süreden bahsettiler. Ben anlayamıyorum zaten telefon yeni , ürün ayıplı. Bu kadar mağdurken üzerine neden 2-3 hafta bekletiyorsunuz ? İkame telefonda temin edemiyorsunuz.

2.000 TL verip sağlam telefon kullanamamam ayıplı ürününüzden kaynaklanıyor. Neden bu hatayı telafi etmek yerine iyice markanızdan soğutuyorsunuz? Neden bana 2. el telefon aldırmak zorunda bırakıyorsunuz ? Samsung müşteri no: 7219266373 . İş emri : 4139429883. Lütfen otomatik cevaplar yerine sorularıma mantıklı cevaplar verin.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  19:27

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • İsmail B.
  01 Ekim
  10:35

  maalesef otomatik cevapla olmuyor kalite ve müşteri memnuniyeti.

  samsung destek hattını bilgi almak için aradığımda Ürünün değişime gittiğini ve bu süre yaklaşık 1- 1,5 ay sürebileceği söylendi.Samsung gibi bir firmanın müşteri memnuniyeti adına mağdur müşterilerine sunduğu bu inanılmaz jesti tebrik! ediyorum.Sorunlu ürürününüzün ve inanılmaz hızlı sorun çözme ilkeleriniz bana ekstra = tüm özel verilerimin kaybına + 250 tl telefon almama ve en değerlisi zamanıma mal oldu.Bir samsung fan olarak yaşadığım bu 3. sorundan sonra kafamdaki soru işaretlerini kaldırdığınız içinde ayrıca teşekkür ediyorum zira zoru başardınız.

 • 01 Ekim
  00:45

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi