Samsung S4 Konuşurken Kapanıyor!

Banu A. |

Samsung S4 aldım ancak konuşurken görüşme kesiliyor. 14. gün servise değişim talebi ile giriş yaptı . Yazılım güncellendi dendi ama nasıl yazılım güncelleme ise resimler, telefon defterim , programlar , zil seslerim her şey duruyordu. Sorun devam edince tekrar servisi girişi oldu bu sefer oh ne güzel 1 ay doldu ki dediler. Yine güncelleme . 3 kez tekrar servis ve güncelleme sorun yok dendi.

27. 09. 2013 servisten aldım 2 görüşme kesilmesi . 28. 09. 2013 sabahtan beri iki görüşme ve ikisinde de görüşme kesildi. Samsung mu ? Evimdeki TV , çamaşır makinesi , süpürgede Samsung ama ömrünü tamamlasın çöpün en dip köşesine atılıp, bir daha Samsung'un önünden bile geçmem, çevremi geçirtmem.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Banu A.
  05 Ekim
  13:51

  STANDART METİN CEVBINIZ ÇOK KOMIK ÇAĞRI MERKERZINIZLE ALLAH KORUSUN MUHATTAP BILE OLUNMAZ.

 • Banu A.
  05 Ekim
  13:50

  YA KOMIKLIK YAPIP SURAYA SOYLE YAZMAYIN

 • 01 Ekim
  00:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi