Samsung S4 Konuşurken Kapanıyor!

Necip Ö. |

Samsung s3 kullanıyordum ve memnundum. S4 çıkınca hemen aldım. Konuşurken kapanıyordu. 1.5 ay önemsemedim. Yeni yazılımlarla geçer dedim geçmedi. 3 aylık sürede 7 defa servise verdik. Toplamda 2 ay serviste kaldı. Servis değiştirilmesini teklif ettik , ancak kabul edilmedi.

Servis; ' bize her getirdiğinizde bizden 30 TL kesiliyor, bizim kapandığını görmemiz önemli değil, mecburen sağlam diye size vermemiz lazım. Genel merkez bizden para kesiyor' diyor. Bizde Darty 'den tekrar yeni S4 aldık .Oda konuşurken kapandı . Onuda Şarty servise gönderdi. Yani şu anda 2 tane S4'ümüz var ama kullanamıyoruz. S2 ve S3 'den memnundum. Ama servisleri kötü olduğundan ve orada sürekli kavga olduğundan s4 veya Samsung almayacağım.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Eylül
  13:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi