Samsung S4 Kendiliğinden MMS Atmış.

Fatih Gülsemin S. |

Ben Samsung S4 aldım fatura üstünden almaz olaydım. Telefunda donmalar başladı, sonra kendi kendine boş mesaj atmış. Bu mesajlar mms olarak Vodafone bana fatura kesti dakikada 45 tane mesaj atmış ve 3 saat içinde 1119 tane olarak kayıtlara gecti. Bu bir rekor kırdı ve bunun faturası bana kaldı, kimse ilgilenmiyor. Samsung bu hatayı kabul etmiyor ve biz sadece arızalı telefonları tamir veya değişdirim diyor. Benim bunda suçum ne ? Mağdur oldum nasıl ödeyeceğim bilmiyorum. 1156 tl . Yardım edecek kimse yok mu ya?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Gülsemin S.
  30 Haziran
  23:14

  sizden aldigım tefuna pişmanim hayatimda yapdigim en büyük hata bu sanırım ya

 • 30 Haziran
  17:20

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Haziran
  17:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.