Samsung S4 Kendi Kendine Kapanıyor!

Burak Başar Ç. |

20.07.2013 tarihinde aldığım telefonum 2 gündür kendi kendine kapanıyor. Dolu olan şarj %0' a düşüyor. Telefon konuşmaları sırasında kapanıyor. Telefonu şarja koymadan açamıyorum. Bir bakıyorum %100 bir bakıyorum, %0 telefon kapanıyor, açılmıyor. Aynı sorunları Samsung televizyonda da yaşamıştık, garanti dışı dediniz 1.600 lira ödettiniz. İnşallah aynı şeyi yapmazsınız. Lütfen ciddi şekilde ilgilenin, pişman etmeyin insanları.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Arama Yapmama / Kesilme Batarya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  20:32

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 28 Eylül
  00:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,