Samsung S4 Isınıp Kapanıyor!

Celal D. |

Ben Samsun S4 telefon satın aldım. Yüklü bir paraya amaç daha iyi bir ürün ve fonksiyon olarak yüksek olmasını istedim . Ama ne yazık ki bu telefonu ilk aldığım günden beri internete girdiğim zaman telefonun arka kısmında ısınmalar meydana geliyordu. Aradan beli bir zaman dilimi geçtikten sonra telefon artık kapanmaya ve batarya %90' iken bile sıfırlanmaya başlandı.

Ben bunu yetkililerle konuştuğumda, 30 günü aştığı için üretim kaynaklı hata olsa dahi değişim talebinde bulunmam söz konusu olmadığını söylediler. Ben bir telefona servet ödeyip ,çöpe mi atayım? Madem güzel bir telefon yapıyorsunuz, yaptığınız hataların arkasında da durmanız gerekmiyor mu?

Etiketler :

Isınma Batarya Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  13:13

  2016930 numaralı şikayet hakkında,


  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • Celal D.
  18 Eylül
  19:21

  ben o telefonu kırarım ama tamire yolamam
  ayrıca bu haksızlığa razıyım ama ben de evime bir daha samsung
  isminden bir ürün dahi almam

 • 18 Eylül
  11:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi