Samsung S4 Garanti Kapsamında Yapılmadı.

Ali A. |

Vodafone'dan 24 ay taahhütlü Samsung S4 telefon aldım. 8 aydır kullanıyorum, ancak 2 hafta kadar önce ekranın üst bölümünde camın iç kısmında pirinç uzunluğunda bir çizgi oluştu. Çok önemsemedim önceleri, fakat 3 gün önce ekran yavaş yavaş mavileşmeye ve kararmaya başladı.

03.04.2014 tarihinde Şişli' deki Samsung servisine götürdüm. 1 gün sonra 400 tl ücreti olduğunu kabul edersem yapacaklarını söylediler. Ekranın iç camının kırık olduğunu ve kullanıcı hatası olduğunu idda ettiler. Garanti kapsamına alamayacaklarını ilettiler. Ben herhangi hor kullanma yada düşürme olmadan iç ekranın kırılmasının nasıl mümkün olduğunu sordum; biz resmini çektik kırık dediler. Samsung gibi 1 şirkete yakıştıramadım.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali A.
  07 Nisan
  22:12

  samsung tarafından arandım,ancak 2 defa çaldıktan sonra kapandı ve tekrar dönüş olmadı.

 • 07 Nisan
  15:36

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Nisan
  23:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.