Samsung S4 Ekran Bozulması.

Uğur G. |

Geçen hafta telefonum dışarıdan herhangi bir darbe almamasına rağmen birden bire ekranında noktasal bir pembe renk oluştu. Bu görüntü gün geçtikçe ilerlemeye başladı ve şuan ekranımın tamamını kapladı. Garanti servislerinize götürdüğümde ekranın değişmesi gerektiğini söylediler fakat cihaz üzerinde daha önceden alınmış darbe izleri olduğu için garanti kapsamı dışında kalacağını belirttiler. Lakin, alınan bu darbeler 9 10 ay önceki darbelerdir ve camın üzerinde olan darbeler değildir. Camın kenarlarında bulunan çerçeve üzerindeki ve camı dahi etkilemeyen darbelerdir. Ayrıca hatanın bu darbelerle alakalı olmadığını kabul etmelerine rağmen değişmediler.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  17:02

  2617024 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi
   

 • Uğur G.
  15 Ağustos
  09:32

  En kısa sürede sonuçlandırılmasını temenni ediyorum. Çünkü kaç gündür telefonumu kullanamıyorum ve mağdur durumdayım. Nereye götürdüysem herkes ekranın aşırı ısınmadan ve ya kendi bir teknik arızasından dolayı bozulmuş olduğunu söylediler. Ekranın kenarındaki(dış çerçevedeki) 3 adet küçük ve aylar öncesinden alınan bu ezilme darbelerinin kesinlikle hata ile ilgili olmadıklarını söylediler. Sizden ricam teknik bir kişi olarak cihazımı daha professional bir şekilde değerlendirilmesidir. Saygılarımla..

 • 13 Ağustos
  21:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi