Samsung S4 Çok Hassas!

Güven A. |

Yaklaşık bir buçuk ay önce aldığım Samsung S4 telefonum koltuk üzerinden laminant zemine düştü ve yerde hali vardı. Ekran gitti servise götürdüm ekranın değişeceğini ve 500 TL fiyat olduğunu söylediler. Keşke Samsun almasaydım.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Aralık
  14:48

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Güven A.
  18 Aralık
  13:43

  Merhaba samsun bize ulasin sayfasınada yazdı ama hala sonuc yok ben cihazimi servisten aldım 450 tl parada ödedim yazık diyorum bu son asla samsung un hicbir cihazini almam alanada almaması icin elimden geleni yapacagım

 • 18 Aralık
  00:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi