Samsung S4 Batarya Sorunu!

Orhan K. |

İş için almış olduğum Samsung S4 cep telefonunun bataryası şişti, İzmir Samsung servis merkezine gittim bataryası arızalı olduğu halde telefonu 20 günlüğüne servise bırakmam gerektiğini iş için kendime başka telefon ayarlamam gerektiğini bildirdiler. Parayla rezil olmak böyle bir şey olsa gerek, Samsung ürünü telefon alırsak birde yedek telefon alma olayı sinirimi bozdu. Şişmiş pili servis merkezinde çama fırlatıp olay çıkartmamak için kendimi zor tuttum.
Bu durum bir daha Samsung ürünü almam için bana ders oldu.

Etiketler :

Batarya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan K.
  01 Aralık
  07:56

  Samsung'un istegi üzerine General Mobile Elit Telefonu alınarak S4 çöpe atılmıştır.

 • Orhan K.
  31 Ekim
  18:03

  şikayet Çözüm Ekibi benimle konuştu ,telefonun pili arızalanınca işlerimi sekteye uğratmak için telefonu servise vermem gerektiği ve bu süre zarfında yeniden kendime telefon almam gerektiği hakkında bana nasihat verdi,Bir daha samsun ürünü almıyacağıma söz veriyorum.

 • Orhan K.
  31 Ekim
  17:52

  çözüme yönelik bir çalışma olmadı

 • 31 Ekim
  11:13

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 28 Ekim
  12:27

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr