Samsung S4 Active Kendi Kendine Kapanmaya Başladı!

Yaşar Z. |

Haziran ayında almış olduğum Samsung S4 Active markalı cihazımın bataryasında bir sorun bulunmaktadır. Cihazın şarjı olmasına rağmen kendi kendine kapanmaktadır. Bu nedenle bana ulaşmak isteyen insanlar da ulaşamamaktadır. Cihazı ilk kullanmaya başladığım zamanlarda haftada 1-2 defa kendi kendine kapanmaktaydı. Daha sonraları günde 3-4 defa kapanmaya başladı. Cihazı servise verdiğimde, format attıklarını ve cihazın hiçbir sorununun olmadığını ilettiler. Ancak cihaz hala günde 3-4 sefer kendi kendine kapanmaktadır. Samsung firması, problemli bataryayı değiştirmek yerine bu konuda hiçbir şey yapmamaktadır. Kullanıcıyı mağdur etmektedir.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Batarya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Aralık
  15:00

  2868316 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Yaşar Z.
  03 Aralık
  14:51

  Almış olduğum ürünün Samsung Türkiye garantili olduğunu belirtmeyi unutmuşum.

 • 03 Aralık
  14:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr